Opony bieżnikowane
Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Znajdą w nim państwo bogatą ofertę opon.
www.oponybieznikowane.com

Kupując płytę, której jeden z utworów słychać w tle, ratują Państwo Cerkiew. ratowanie cerkwi

 

Muczne - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Kamień murowy na dom hydrotechniczny ogrodowy naturalny piaskowiec polski

Opis:

Nasza firma, PPU Kamieniarstwo Pawlik, to krajowy producent specjalizujący się w wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości materiałów, takich jak kamień murowy , kamień na dom, płyty szlifowane na fasady, pochodzące wyłącznie z naszych własnych surowców skalnych. Posiadamy unikalne złóż piaskowca kolorowego, które nadają naszym produktom niepowtarzalną kolorystykę, zyskującą uznanie nie tylko w kraju, lecz także w Europie.

Kopalnia kamienia Chełmska Góra II, będąca naszą własnością, znajduje się w Grabowie, niedaleko Radomska, na skraju województwa łódzkiego przy granicy z województwem świętokrzyskim, w bliskości rzeki Pilicy. Nasze pięć kopalń specjalizuje się w pozyskiwaniu kamienia naturalnego, piaskowca albskiego, wykorzystując nowoczesne metody mechaniczno-wyburzeniowe. Koparki kołowe i gąsienicowe, wyposażone w specjalistyczny osprzęt, umożliwiają precyzyjne odspajanie i skruszenie calizny złoża piaskowca.

W procesie wydobycia wspieramy się także metodami maszynowego wiercenia, używając wiertarek pneumatyczno-udarowych. Po użyciu wiertarki pneumatycznej zakładamy kliny trójdzielne lub wywiercone otwory, a następnie stosujemy proszek pęczniejący do odspajania większych bloków skalnych. Całość obejmuje staranne prowadzenie wydobycia z selekcją jakościową uzyskanego surowca skalnego.

Wykopany surowiec skalny przerabiamy w naszym kamieniarskim zakładzie w Grabowie. Oferujemy kamień na ściany domu z ociepleniem , płytki elewacyjne oraz płyty szlifowane na fasady. Dodatkowo, tworzymy pospółkę drogową przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego. Dzięki naszemu zaangażowaniu, oferujemy klientom produkty o najwyższej jakości, jednocześnie dbając o zrównoważone i ekonomiczne metody wydobycia.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Płyty z kamienia do wewnątrz
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 442
Dodane: 2023.11.14
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj