Opony bieżnikowane
Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Znajdą w nim państwo bogatą ofertę opon.
www.oponybieznikowane.com

Kupując płytę, której jeden z utworów słychać w tle, ratują Państwo Cerkiew. ratowanie cerkwi

 

Muczne - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Kamień naturalny płytki cegła na ściany elewacje

Opis:

Nasza firma to w stu procentach polski producent wytwarzający i dostarczający takie materiały jak kamień elewacyjny i kamień hydrotechniczny oraz obudowy kominkowe i całe kominki i to wszystko z własnych surowców skalnych , ze złóż piaskowca kolorowego z niepowtarzalną kolorystyką w naszym kraju.

Kopalnia kamienia naturalnego Chełmska Góra III to złoże będące własnością zakładu PPU Pawlik ze wsi Grabowie koło Granic na skraju województwa łódzkiego przy granicy z województwem świętokrzyskim.
W tej kopalni i nie tylko bo w sumie mamy ich obecnie pięć wydobywany piaskowiec polski tylko i wyłącznie sposobami mechanicznymi za pomocą koparek kołowych i gąsienicowych wyburzeniowych wyposażonych w osprzęt służący do odspajania lub skruszenia calizny złoża kamienia naturalnego występującego tam w stanie rodzimym oraz dodatkowo wspomagamy wydobycie maszynowe ręcznym wierceniem za pomocą wiertarki pneumatycznej . Po użyciu wiertarki pneumatycznej stosujemy kliny trójdzielne lub wywiercone otwory zalewamy proszkiem rozprężnym z wodą do odspajania większych bloków skalnych lub tworzymy tzw. spody robocze do prowadzenia jak najbardziej ekonomicznego wydobycia oraz z segregacją jakościową pozyskanego surowca skalnego.
Wydobyty kamień naturalny przerabiamy w zakładzie kamieniarskim zlokalizowanym w malowniczej wiosce Grabowie na : kamień naturalny na ściany z ociepleniem , kamień hydrotechniczny i kamień ogrodowy oraz kamień dekoracyjny a także płyty z kamienia do wewnątrz i pospółkę drogową powstającą przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Płyty z kamienia do wewnątrz
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 435
Dodane: 2023.05.05
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj